Çağrı Merkezi 0262 642 28 23

Hakkımızda

      Gebze  kurulan ve iş elbiseleri sektöründe hizmet veren Esbek Tekstil, her geçen gün büyümekte ve müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Ameliyat önlüğü, iş tulumları, iş önlükleri, aşçı takımları, güvenlik kıyafetleri ve daha birçok iş elbisesi üretimi yapan firmamız, temel prensip olarak kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
      Dünyada iş güvenlik ekipmanları ve iş kıyafetleri sektörü sürekli büyüyor ve gelişiyor. Çalışan personelin kendini daha güvende ve daha rahat ederek çalışması için iş kıyafetleri önemlidir. Güvenlik önlemleri alınmış her işletme minimum kaza riski taşımaktadır. İş güvenlik önlemleri maximuma çıkartılır ve çalışma ortamı hazırlanırsa personelin kendini daha güvende hissetmesi sağlanır aynı zamanda çalışma ortamına kurumsal bir kimlik kazandırılmış olur. Bu sayede işletme düzenli olur hemde çalışma performansı artmış olur. İş kıyafetleri ve ekipmanları seçiminde Esbek Tekstil olarak sizler hem en uygun hemde en kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Çalışma ortamınıza göre işin güvenlik derecelerine göre sizlere aynı zamanda iş elbisesi ve iş güvenli danışmanlığıda sunuyoruz.
      Firmamız yenilikçi dinamik bir firma olup çağımızın ve teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları iş ve işçi güvenlik ekipman ve malzemelerini sizlerin yerine takip ediyor ve rapor şeklinde gerek web sayfamızda gerek mail ile gerekse teklif dosyası ile sizlere sunuyor.
Personel kıyafetleri seçiminde sizlerin istediği doğrultuda yeni tasarımlar sınırsız renk seçenekli baskılı modeller üretiyoruz. Modellerimiz de firmanızın logosu baskılı veya nakışlı olarak yer almaktadır. Firmanıza en uygun renk ve modeli sizlere sunuyoruz.